Miłkowa - zderzenie dwóch samochodów

oc

Dwa samochody zderzyły się w Miłkowej - jeden z kierowców prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu.

17 lutego o godzinie 15:52, nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na drodze powiatowej Łęka- Przydonica, w miejscowości Miłkowa.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów. Osoby podróżujące pojazdami nie uskarżały się na dolegliwości. Z jednego samochodu nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatora w pojazdach, usunięciu płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu.

Trzeba wspomnieć o tym że najprawdopodobniej jeden z kierujących był pod wpływem alkoholu.

Działania naszego zastępu trwały około godziny czasu.

siły i środki:
- zastęp GBA JRG1 PSP Nowy Sącz