Korzenna- zderzenie trzech samochodów

W centrum Korzennej naprzeciwko naszej remizy zderzyły się trzy samochody - dwie osoby zabrane do szpitala.

5 listopada o godzinie 17:36, nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w centrum naszej miejscowości, naprzeciwko naszej remizy.

relacja dts24.pl:

Do zdarzenia doszło około 17:30 przed budynkiem Urzędu Gminy w Korzennej. W sumie brało w nim udział osiem osób: pięciu mężczyzn podróżujących Volkswagenem T4, dwóch jadących Passatem oraz kierowca Forda.

Obaj mężczyźni podróżujący Passatem zostali przewiezieni do szpitala przez karetkę pogotowia ratunkowego. Pozostałe osoby nie zgłaszały żadnych dolegliwości.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach.

Na miejscu działały zastępy z JRG 1 w Nowym Sączu, OSP Korzenna oraz OSP Korzenna Centrum, a także policja. Ruch przez dłuższy czas odbywał się wahadłowo.