Korzenna- dachowanie samochodu osobowego

Dachowanie samochodu osobowego - nikomu nic się nie stało.

17 września o godzinie 8:24, nas zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Korzennej na drodze powiatowej w kierunku Jasiennej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się że samochód osobowy wypadł z drogi i swoją jazdę zakończył na dachu. Pojazdem podróżował jedna osoba, która znajdowała się poza pojazdem i nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Z samochodu doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu wsparcia psychicznego kierującej pojazdem, sorpcji płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu, przewróceniu samochodu na koła oraz pomoc lawecie w wyciągnięciu pojazdu z rowu, kierowaniu ruchem wahadłowo.

Działania naszego zastępu trwały pona godzinę czasu.

W akcji udział brały:
- zastęp GBA JRG 1 PSP Nowy Sącz