Niecew - osoba przygnieciona przez traktor

Na dordze powiatowej Korzenna - Jasienna doszło do wypadku z udziałęm traktora - jedna osoba została ranna.

1 października o godzinie 14:06, nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Niecwi, na drodze powiatowej Korzenna- Jasienna, na skrzyżowaniu z droga prowadzącą na "Niecew Góra".

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, okazało się, że w zdrzeniu brał udaił jeden pojazd - to jest traktor. Pojazd znajdował się na kołach, który przed przybyciem służb ratunkowych został za pomocą innego traktora ustawiony w pozycji - na kołach. Z pojazdu doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Obok traktoru znajdował się kierowca pojazdu, który uskarżał się na bóle.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej, usunięciu płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu oraz kierowaniu ruchem wahadłowo.

Działanie naszego zastępu trwało około godziny czasu.

W akcji udział brały:
- zastęp GBA JRG1 PSP Nowy Sącz