Korzenna- zderzenie dwóch samochodów osobowych.

W Korzennej koło stadionu doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych - jedna osoba została zabrana do szpitala.

16 listopada o godzinie 17:14, nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego do którego doszło na drodze powiatowej w okolicach stadionu sportowego w Korzennej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia jako pierwszej służby ratowniczej ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden pojazd znajdował się w przydrożnym rowie, natomiast drugi na poboczu drogi.

W zdarzeniu brały udział dwie osoby (kierowcy pojazdów). Obaj znajdowali sie poza pojazdami. Jeden nie uskarżał się na żadne dolegliwości, natomiast drugi potrzebował pomocy medycznej.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia (droga powiatowa na czas prowadzonych działań ratowniczych była całkowicie zamknięta dla ruchu), udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przed medycznej osobie poszkodowanej, pomocy w transporcie osoby poszkodowanej do karetki, odłączono klemy akumulatora w obu pojazdach oraz kierowaniu ruchem wahadłowo po zakończeniu działań ratowniczych.

W akcji udział brały:
- zastęp GBA OSP Korzenna