Gminne Zawody MDP w Wojnarowej.

27 września 2015 roku na stadionie sportowym w Wojnarowej odbyły się Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTIF. W zawodach uczestniczyły 23 drużyny z gmin Kamionka Wielka, Grodek nad Dunajem, Łososina Dolna i Korzenna. Zawody powinny składać się z dwóch części (sztafety i bojówki), podczas których czasy byłyby sumowane i tak uzyskane wyniki decydowałyby o klasyfikacji końcowej. Niestety ze względu na wadliwy sprzęt odbyła się tylko sztafeta i to ona zadecydowała o wynikach ostatecznych. Z gminy Korzenna wzięło udział 6 drużyn, w tym dwie dziewczęce i cztery chłopięce.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

Kategoria żeńska:

I miejsce MDP OSP Mogilno (1082,0 pkt)

II miejsce MDP OSP Korzenna (1071,0 pkt)

Kategoria męska:

I miejsce MDP OSP Mogilno (1094,2 pkt)

II miejsce MDP OSP Korzenna (1089,7 pkt)

III miejsce MDP OSP Lipnica Wielka (1084,3 pkt)

IV miejsce MDP OSP Mogilno (1084,1 pkt)

Zawody pokazały jak młodzi ludzie lubią aktywnie spędzać  swój wolny czas wśród rówieśników, ucząc się przy tym zdrowej rywalizacji i po prostu dobrze się bawić poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.