Łęka - zderzenie dwóch samochodów osobowych.

W Łęce na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - obaj kierowcy zostali zabrani na badania do szpitala.

11 września po godzinie piętnastej nasz zastęp został zadysponowany do miejscowości Łęka gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia naszych strażaków, równocześnie z karetką pogotowia ustalono, że samochody znajdują się poza jezdnią, natomiast uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach i  znajdowali się na prywatnej posesji.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielno kwalifikowanej pierwszej pomocy przed medycznej osobą poszkodowanym, odłączono klemy akumulatora w obu pojazdach oraz kierowano ruchem wahadłowo.

Działania naszych strażaków trwały około godziny czasu.

W akcji udział brały:
- zastęp GBA OSP Korzenna