Lipnica Wielka - samochód osobowy wypadł z jezdni.

W Lipnicy Wielkiej samochód osobowy wypadł z jezdni - jedna osoba trafiła do szpitala.

01 września o godzinie 21:34, nasz zastęp został zadysponowany do miejscowości Lipnica Wielka. Do zdarzenia drogowego doszło na drodze powiatowej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył w przepust. Na miejscu była już karetka pogotowia oraz zastęp z OSP Lipnicy Wielkiej. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Na miejsce została wezwana druga karetka w celu przebadania pozostałych uczestników zdarzenia.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatora oraz kierowaniu ruchem wahadłowo. Na czas działań ratowniczych droga powiatowa była całkowicie zablokowana.

Działania naszych strażaków trwały ponad godzinę czasu.

W akcji udział brały:

- zastęp GBA OSP Korzenna