Niecew- zderzenie sam. osobowego z motocyklem.

Do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem doszło na skrzyżowaniu w Niecwi - kierowca jednośladu przewieziony do szpitala.

2 maja o godzinie 13:30 nasz zastęp został zadysponowany do miejscowości Niecew, gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia naszego zastępu jako pierwszej służby ratowniczej, po rozpoznaniu ustalono, że na skrzyżowaniu dwóch dróg w Niecwi zderzyły się samochód osobowy z motocyklem. Motocykl znajdował się na środku skrzyżowania natomiast samochód na poboczu drogi. Kierujący motorem znajdował się przy jednośladzie i twierdził, że nic mu nie jest. Kierowcy samochodu nic nie dolegało.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej kierującemu motocyklem, w trakcie działań prowadzony był ruch wahadłowy. Z motocykla doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych dlatego strażacy użyli sorbentu do ich usunięcia.

Działania naszych strażaków trwały niecałą godzinę.

W akcji udział brały:

- zastęp GBA OSP Korzenna