Trzycierz - samochód osobowy w rowie.

Kolejny zdarzenie drogowe na naszym terenie - tym razem samochód osobowy wpadł do rowu.

15 kwietnia o godzinie 6:39 nasz zastęp został zadysponowany do miejscowości Trzycierz, gdzie doszło do zdarzenia drogowego.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia naszej straży, jako pierwszej służby ratowniczej, okazało się że samochód osobowy wypadł z drogi i znajduję się w przydrożnym rowie na boku. Osoby jadące pojazdem opuściły samochód o własnych siłach przed przyjazdem naszego zastępu.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy medycznej jednej osobie, postawieniu samochodu na koła w celu odłączenia akumulatora oraz zapobiegnięcia ewentualnym wyciekom. Strażacy również kierowali ruchem samochodowym - wahadłowo.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Policji, strażacy powrócili do swoich baz.

Działania naszych strażaków trwały niecałą godzin.

W akcji udział brały:

- zastęp GBA OSP Korzenna