Trzycierz - pożar samochodu osobowego.

W miejscowości Trzycierz - Góra doszło do pożaru samochodu osobowego - pojazdu nie udało się uratować.

7 marca o godzinie 18:34 nasz zastęp został zadysponowany do miejscowości Trzycierz, gdzie na drodze gminnej doszło do pożaru samochodu osobowego.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia jako pierwszej służby ratowniczej, strażacy ustalili, że pali się samochód osobowy. Ogień zajął komorę silnika oraz wnętrze samochodu. Ustalono, że pojazd posiada instalację LPG. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podano jeden prąd wody w natarciu na palący się pojazd. Po kilkunastu minutach ogień zastał ugaszony. Następnie dogaszono wnętrze pojazdu, sprawdzono znajdującą się w bagażniku butlę na LPG i zakręcono zawór doprowadzający gaz do silnika.  Spaleniu uległa komora silnika wraz z akumulatorem oraz całe wnętrze pojazdu. Samochód zepchnięto na pobocze drogi.

Działania naszego zastępu trwały ponad godzinę czasu.

W akcji udział brały:
- zastęp GBA OSP Korzenna