Finał Szlachetnej Paczki!!!

W mikołajkowe przedpołudnie odbyła się zbiórka żywności trwałej, środków czystości, artykułów szkolnych oraz przedmiotów stanowiących wyposażenie domu dla rodziny Pana Piotra. Uzupełnieniem zgromadzonych przedmiotów/produktów były zakupy pozwalające zaspokoić ich potrzeby i marzenia. Zebrane fundusze umożliwiły zakup kurtki zimowej, obuwia, kołdry, poduszki, koca i radia kuchennego, a także wzbogaciły zasób żywność trwałej i środków czystości. Dzięki tak licznemu zaangażowaniu darczyńców do magazynu Szlachetnej Paczki w Laskowej dostarczyliśmy 28 paczek, które 13 grudnia trafiły do wybranej przez nas rodziny.

Pan Piotr po otrzymaniu darów, dzwonił do koordyntorki naszej Szlachetnej Paczki z ogromnymi podziękowaniami, pełen wzruszenia dziękował wszystkim, którzy się zaangażowali i im pomogli. Prezenty spełniły ich marzenia. Wolontariuszka opiekująca się Rodziną przyjechała późnym wieczorem do naszej remizy z kartką świąteczną ręcznie zrobioną przez Rodzinę pana Piotra oraz ciastem, które było wyrazem wdzięczności za pomoc – ciasto mmmmmmmmm pycha J .

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które udzieliły wsparcia. Cieszymy się, że akcja zyskała tak dużą aprobatę. Dziękujemy również świętemu Mikołajowi, który w dniu zbiórki nie zapomniał o dobrych ludziach – darczyńcach. Czekał na nich z miską pełną cukierków.