powiat

ZAPROSZENIE

Władze Powiatu Nowosądeckiego wspólnie z organizacjami pozarządowymi z terenu Gminy Korzenna organizują spotkanie w ramach Sądeckich Konsultacji Społecznych. Konsultacje odbędą się dnia 24 września br o godzinie 18;00 w świetlicy remizy OSP w Korzennej. Zapraszamy członkow wszystkich organizacji pozarządowych z terenu gminy oraz społeczność lokalną.

Tematy konsultacji;

1.Strategia rozwoju powiatu Nowosądeckiego w latach 2014-20 - Dyrektor Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu-Andrzej Zarych

2.Fundusze zewnętrzne dla organizacji pozarządowych w latach 2014-20 -Dyrektor Powiatowego Centrum Funduszy Europejskich - Monika Bochenek

3.Podstawowe zasady konstruowania dobrych projektów - Dyrektor Stowarzyszenia UTW - Mariola Pękala-Piekarska