Trzycierz - zderzenie dwóch samochodów!!!

W miejscowości Trzycierz na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów - trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

12 lutego o godzinie 10:04 nasz zastęp został zadysponowany do miejscowości Trzycierz, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Po przybyciu na miejsce naszego zastępu jako pierwszej służby ratowniczej okazało się, że zderzyły się Opel Astra i Volkswagen Transporter. W samochodzie marki Volkswagen, który po zderzeniu przewrócił się na bok podróżowały trzy osoby, a w Oplu tylko kierowca. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia opuścili pojazdy, jeszcze przed przyjazdem strażaków.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu w samochodach klem od akumulatora, udzielono pierwszej pomocy przed medycznej osobom poszkodowanym (założono kołnierze ortopedyczne oraz udzielono wsparcia psychicznego), pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym.

Działania naszego zastępu trwały niecałą godzinę.

W akcji udział brały:
- zastęp GBA OSP Korzenna