Finał akcji SZLACHETNA PACZKA

W mikołajkowy wieczór sfinalizowaliśmy nasze działania związane z akcją Szlachetna Paczka. Przy świetle najaśnic (z powodu huraganu chwilami brakowało prądu) zapakowaliśmy dary złożone przez strażaków naszej jednostki, ich rodziny oraz mieszkańców Korzennej. Mamy nadzieję, że zebrane produkty, sprzęt AGD wywołają uśmiech na twarzach wspieranej przez nas rodziny i szczęście w ich oczach. W tym miejscu składamy również podziękowania dla wszystkich osób które udzieliły wsparcia. Cieszymy się, że akcja zyskała dużą aprobatę wśród wszystkich.

Dary zostaną dostarczone do magazynu Szlachetnej Paczki w najbliższą niedzielę skąd trafią do wybranej przez nas rodziny.

W trakcie pakowania przybył do nas Mikołaj wzbudzając radość osób biorących udział w akcji J Jesteśmy wdzięczni Mikołajowi za pamięć również i o nas, za odwiedziny i drobne upominki. Nikt nie dostał rózgi, więc albo Mikołaj był w tym roku bardziej wyrozumiały, albo nasze starania w stawaniu się coraz lepszymi przynoszą efekty ;)

Zawiezienie paczek - zobacz zdjęcia!