IV spotkanie Zarządów na Słowacji!!!

Kolejne spotkanie zarządów OSP Korzenna oraz DHZ Nowa Lubownia odbyło się na Słowacji.

W dniu 19 października Zarząd OSP Korzenna wraz z Członkami Komisji Rewizyjnej uczestniczył gościnnie w spotkaniu z DHZ Nowa Lubownia na Słowacji.Było to już czwarte spotkanie.
Na początku spotkania zwiedziliśmy remizę w Nowej Lubowni- wymieniliśmy doświadczenia. Po czym nastąpiła część oficjalna. W części oficjalnej, Naczelnik DHZ przedstawił sprawozdanie z działalności swojej jednostki. Następnie Naczelnik Stanisław Wojtarowicz podziękował za współpracę.Opisał działalność jednostki w Korzennej.
Dla upamiętnienia tego spotkania,Prezesi Zarządów wymienili okolicznościowe pamiątki. Po części oficjalnej zostaliśmy zaproszeni do zwiedzania firmy zajmującej się produkcją alkoholi.