„Pokaż co masz na strychu-wystawa staroci”

 

OSP Korzenna realizuje projekt pod tytułem „Pokaż co masz na strychu-wystawa staroci”. Projekt współfinansowany jet przez Fundację Wspomagania Wsi. Celem tego projektu jest umożliwienie dzieciom i młodzieży spędzenia części wakacji w swojej społeczności w sposób pożyteczny dla siebie i dla innych. Nasze działanie nazwane jest „AKCJA SZPERACZ” . Głównym zadaniem tego programu jest przygotowanie wystawy przedmiotów codziennego użytku, sprzętów z dawnych lat, już dzisiaj nie używanych. W ramach projektu są realizowane cykliczne spotkania, oraz wycieczki do Skansenu w Nowym Sączu, do „Grociarni” w Jastrzębi oraz piesza wycieczka na Jamną.

Podczas realizowania zadania zostanie zorganizowany turniej Tenisa Stołowego o puchar dzielnego strażaka, konkurs karaoke, gry i zabawy świetlicowe. Wszystkim uczestnikom zapewniamy poczęstunek, który uczestnicy zajęć przygotowują sami.

Zapraszamy Młodzieżową Drużynę Pożarniczą do udziału w programie.

Zobacz zdjęcia - zajęcia w remizie!

Zobacz zdjęcia - wycieczka do skansenu!


Zobacz zdjęcia - odnawianie staroci!

Zobacz zdjęcia - wycieczka do Jastrzębi, Ciężkowic!

Zobacz zdjęcia - przygotowania do wernisażu!

Zobacz zdjęcia - WERNISAŻ!

Zobacz zdjęcia - zajęcia z origami! / Zobacz filmik!!!!!!

Wycieczka do Jamnej!

Makieta remizy OSP!

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS