Łęka - zderzenie motocyklu z samochodem!!!

Motocykl zderzył się czołowo z samochodem osobowym - motocyklista został ranny.

3 sierpnia o godzinie 9.13 nasza jednostka została zaalarmowana do wyjazdu. Jednym zastępem druhowie udali się do miejscowości Łęka gdzie miał miejsce wypadek drogowy.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia, na miejsce była już karetka pogotowia ratunkowego oraz zastęp państwowej straży pożarnej. Na miejscu okazało się, że motocykl marki BMW jadący od strony miejscowości Siedlce zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki Opel. Kierującemu samochodem osobowym nic się nie stało, natomiast motocyklista doznał urazu ręki i przebywał w karetce pogotowia ratunkowego i został zabrany do szpitala.
Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenia klem akumulatorów w obu pojazdach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, kierowaniu ruchem wahadłowo.

Działania naszego zastępu trwały około 2,5 godziny.

W akcji udział brały:

- zastęp GBA OSP Korzenna