Zawody MDP na Słowacji !!!

Dnia 16 czerwca Młodzieżowa Drużyna Żeńska z Korzennej została zaproszona na zawody sportowo-pożarnicze CTIF o puchar Beno Rusinaka  do naszych przyjaciół Słowaków.

Na zawody pojechały: Lucyna Zieleń, Justyna Świerad, Anna Damasiewicz, Natalia Nikiel,  Klaudia Jasińska, Dominika Kubisz, Sylwia Janusz, Karolina Duran, Edyta Kasprzyk, Agnieszka Kuzera i Paulina Szlaga, ich opiekunem była Dh Kinga Nikiel.
Po dotarciu na Słowację nasza drużyna została mile przyjęta przez organizatorów.  W zawodach wzięło udział 22 drużyny MDP. Podczas zawodów panowała miła atmosfera, dzięki czemu zawody przebiegły sprawnie i bez żadnych opóźnień. Rywalizacja toczyła się według regulaminu CTIF składająca się z dwóch konkurencji. Pierwsza to bieg sztafetowy z przeszkodami, druga rozwinięcie bojowe.
Dziękujemy bardzo naszym przyjaciołom za zaproszenie na te zawody. Dziękujemy również opiekunom którzy nas zabrali na te zawody a byli nimi: Dh Stanisław Wojtarowicz, dh Jakub Grochot, dh Piotr Kubisz oraz opiekunka drużyny dh Kinga Nikiel. Dziękujemy również dh Beacie Kicie która wraz z Kinga przygotowała  nas do tych zawodów. Dziękujemy zarządowi OSP Korzenna za stworzenie warunków do ćwiczeń.

Zobacz zdjęcia !