Jasienna - samochód osobowy wpadł do rowu!!!

W Jasiennej samochód osobowy wypadł z jezdni i wylądował w rowie.

O godzinie 18.14 w niedzielne popołudnie nasza jednostka została zadysponowana do miejscowości Jasienna, gdzie samochód osobowy wypadł z jezdni.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia naszych zastępów okazało się, że samochód osobowy znajduję się na poboczu drogi na kołach. Na miejscu była już OSP Jasienna. Prawdopodobnie kierowca samochodu osobowego utracił panowanie nad samochodem i wpadł do przydrożnego rowu.
Działania naszych strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu - założenie kołnierza ortopedycznego, oraz przemycie twarzy z krwi, odłączenie klem od akumulatora. Na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, która zajęła się poszkodowanym. Po przybyciu na miejsce zastępu z PSP decyzją KDR nasze zastępy powróciły do bazy.

Działania naszych strażaków trwały około pół godziny.

W akcji udział brały:

- zastęp GBA OSP Korzenna