Strażacy na walnym zebraniu sprawozdawczym za 2011 rok !!!

Tym razem było szybko, miło i przyjemnie - przyszli tylko strażacy.

25 marca o godzinie 10.00 w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Korzennej odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2011 rok.

Tegoroczne zebranie różniło się od poprzedniego szczególnie czasem jego trwania. Wystarczyło nieco ponad godzinę aby zakończyć spotkanie i móc jeszcze skorzystać z pięknej niedzieli. W zebraniu udział wzięli druhowie oraz druhny naszej OSP oraz zaproszeni goście w śród których znaleźli się pan Waldemar Olszyński, Jan Budnik oraz reprezentujący zarząd oddziału powiatowego OSP pan Teodor Gargas. Swoją obecnością zaszczycili nas goście z DHZ Nowa Lubownia ze Słowacji. Wszyscy w swoich przemówieniach podkreślili prężność naszej jednostki pomimo tych trudności które w roku 2011 się pojawiły. Były życzenia świąteczne na zbliżające się święta Wielkanocne.

Na zabraniu poinformowano, iż decyzją zarządu OSP Korzenna z listy członków przynależących do naszej OSP zostało wykreślonych kilkunastu "druhów". Powodem takich decyzji było między innymi: brak uiszczania symbolicznych składek członkowskich, brak udzielania się w jakikolwiek sposób w życie i działalności naszej OSP.

Kolejny raz pokazaliśmy, że jest nas wielu. Dziękujemy wszystkim druhnom i druhom za wzięcie udziału w zebraniu. Jeszcze raz życzmy sobie aby ten rok 2012 był rokiem sprzyjającym działalności naszej ukochanej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Zgodnie ze statutem OSP Uchwałą Zarządu za nie opłacanie składek członkowskich zostali skreśleni z członków OSP Korzenna następujący druhowie:

1. Stanisław Kasprzyk syn Stanisława
2. Piotr Żuchowicz