Strażackie" choinki" w wykonaniu naszej jednostki

 

Przygotowywanie ozdób w postaci ubierania choinki to jeden z najpiękniejszych bożonarodzeniowych zwyczajów. To też dobry moment aby wspólnie spędzić czas . Nasi strażacy w ubiegłą sobotę wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą postawili na własną wersję ozdób bożonarodzeniowych. Przy budynku remizy stanęły trzy samochody ratowniczo- gaśnicze ubrane w kolorowe światełka choinkowe, oprócz tego strażacy stworzyli również ozdoby w postaci choinek wykorzystując swój sprzęt : drabiny, węże, hełmy, lampki: które na co dzień służą jako sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Zabawy oraz pomysłów młodych ludzi nie brakowało, było miło, nastrojowo i świątecznie. Warto podkreślić iż nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania zarówno od strony mieszkańców jak i osób przejeżdżających ulicą . Przejezdni z różnych stron zatrzymywali się przy naszej remizie w celu zrobienia zdjęcia czy też zaobserwowania z bliska naszej pracy .

Z powodu tak licznego zainteresowania ju
ż w przyszłym roku szykujemy dla was małą niespodziankę.

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS