M.D.P. Dzisiaj

 

NASZA M. D. P.
W tej części wszystkie informacje dotyczące naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Kilka informacji z niedalekiej przeszłości i te które mają miejsce na bieżąco. Tak ,że zapraszam wszystkich zainteresowanych do śledzenia informacji z działań naszej M.D.P. .

Gminne zawody sportowo-pożarnicze -Grybów 2012

Zobacz zdjęcia!

Ślubowanie MDP

Zobacz zdjęcia!


Powiatowe zawody MDP

Zobacz zdjęcia!

 

MDP na Słowacji

Zobacz zdjęcia!

 

Pierwsze zebranie sprawozdawcze dla MDP

Zobacz zdjęcia!

IV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt. "Młodzież zapobiega pożarom"

Zobacz zdjęcia!


Młodzi członkowie MDP

Zobacz Zdjęcia!

Turniej w tenisa stołowego MDP chłopców - grudzień 2011

Zobacz Zdjęcia!

Zbiórka Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Zobacz Zdjęcia!

Gminne zawody sportowo-pożarniczw w GrybowieZobacz Zdęcia!

Zbiórka Dziewczęcej Drużyny Pożarniczej kl. VI
ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy

Zobacz Zdjęcia!

Turniej tenisa stołowego MDP kl. VI

Zobacz Zdjęcia!

Wizyta MDP w JRG1 PSP Nowy SączZobacz Zdjęcia!

Egzamin MDP 2011 r.

Zobacz Zdjęcia !

Gminny turniej wiedzy pożarniczej - Wojnarowa 2011

Zobacz Zdjęcia !

Strażacki turniej tenisa stołowego MDP - Gimnazjum 2011Zobacz Zdjęcia !

Korzenna-Mogilno impreza integracujna MDP

Zobacz Zdjęcia

Powaitowe Zawody MDP 2010 r.Zobacz Zdjęcia !

Gminne zawody sportowo- pożarnicze MDP 2010 r.

Zobacz Zdjęcia!

Warsztaty fotograficzne dla MDP

Zobacz zdjęcia!

18 nowych członków MDPZobacz Zdjęcia!

Turniej tenisa stołowego MDP OSP Korzenna - klasa VI

Zobacz Zdjęcia!

Impreza integracyjna 2010 r.Zobacz Zdjęcia!

Rezurekcja z udziałem MDP 23.03.2008 r.


Ślubowanie MDP 1 czerwiec 2008 r.


ANDRZEJKI !!!


Co roku w "Andrzejki"  Zarząd OSP w Korzennej organizuje dla wszystkich członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej dyskoteke na której wszyscy świetnie sie bawią. Od jakiegoś czasu "imprezę" tą prowadzi znany w społeczności gminnej Tomasz Gad, który zawsze mile wspomina pobyt w naszej jednostce. Nad bezpieczeństwem młodzieży zawsze czówają starsi druhowie na czele z Komendantem i Naczelnikiem OSP.
Zobacz Zdjęcia!

WYCIECZKA NA PRZEHYBĘ !!!Nasi i nie tylko naśi druhowie MDP wzieli udział w zorganizowanej wycieczce na Przehybe. W zorganizowanej przez Zarząd Gminny OSP wyprawie udział wzieły wszystkie Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z naszej Gminy.
Zobacz Zdjęcia!

ZAWODY STRAŻACKIE !!!Nasza Drużyna co rocznie bierze udział w zawodach strażackich. W większości przypadków kończy sie to na uczestnictwie w zawodach na stopniu powiatowym. Dobre wyszkolenie i dużo treningów skutkuje tym, że "młodzieżówka" uważana jest za faworytów każdej edycji zawodów na szczeblu gminnym. Przy okazji gratulujemy wszystkim druhom z OSP Korzenna, którzy w wieku młodzieżowym reprezentowali naszą jednostkę i osiągali z Nią wielkie sukcesy. GRATULUJEMY  I DZIĘKUJEMY !!!
Zobacz Zdjęcia!

KOLĘDOWANIE !!!


Starsi i młodsi, przebrani i mniej przebrani, Diabełek z widełkami, Śmierć z kosą, Aniołek i mundury strażacki. Oto nasza Drużyna, która co rocznie w okresie świąt Bożego Narodzenia nawiedza nasze domy. Śpiewają, przedstawiają różne scenki i zabawiają domowników. W taki sposób kolędują najlepsi kolędnicy na świecie. Przy tej okazji należy kierować szczególne słowa uznania dla druha Janusza Miczołka i Dominika Wojtarowicza, którzy są organizatorami i pomysłodawcami tej grupy. POWODZENIA !!!
Zobacz Zdjęcia!

"MAM TALENT" - DO MALOWANIA !!!

Kilka zdjeć z naszych wnętrz remizy, czyli przepiękne obrazy, rysunki ... namalowane na ścianach wewnętrznych budynku OSP poprzez utalentowanych członków MDP. Rysunki naprawde robią ogromne wrażenie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądnięcia wszystkich malowideł do remizy.
Zobacz Zdjęcia!

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS