Łęka - zderzenie dwóch samochodów

W Łęce zderzyły się dwa samochody - jedna osoba została ranna.

27 marca o godzinie 12:03, nasz zastęp został zadysponowany do miejscowości Łęka, gdzie doszło do zdarzenia dwóch samochodów.

27 marca około godziny 12.03 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Korzenna oraz OSP Siedlce zadysponowane zostały do Łęki. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że przy wjeździe do stacji paliw doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba została poszkodowana i była opatrywana przez ratowników Pogotowia Ratunkowego. Ruch na drodze był utrudniony i odbywał się wahadłowo. Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala.
źródło: www.pspnowy-sacz.pl

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem wahadłowo oraz sorbcji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Działania naszego zastępu trwały dwie godziny.

Siły  i środki:
- zastęp GBA JRG1 PSP Nowy Sącz