XIII truniej w tenisa stołowego !

7 grudnia w remizie OSP Korzenna odbył się kolejny XIII strażacki turniej w tenisa stołowego. Ta edycja różniła się od poprzednich, ponieważ zawody zostały podzielone na dwie kategorie tj. kategoria dziewcząt i chłopców.
W kategorii chłopców udział wzięło 18 zawodników, którzy zostali podzielenia na 4 grupy. Dziewczęta zagrały mecze każda z każdą ponieważ było Ich 4.

Po rozegraniu wszystkich meczów klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

Dziewczyny:

1 miejsce Zuzia Kożuch
2 miejsce Kinga Nikiel - Bielak
3 miejsce Edyta Kasprzyk
4 miejsce Magda Kasprzyk

Chłopcy:
1 miejsce Krzysiek Bajorek
2 miejsce Przemek Zając
3 miejsce Jarek Oleksyk
4 miejsce Paweł Szambelan

Puchar przechodni Prezesa OSP oraz pozostałe puchary wraz z nagrodami wręczyli Prezes OSP Janusz Szambelan wraz z Druhem Dominikiem Wojtarowiczem.

Dziękujemy druhowi Dominikowi Wojtarowiczowi za zorganizowanie turnieju oraz ufundowanie pucharów. Szczególnie w tym roku dziękujemy radnemu powiatowemu panu Marcinowi Bulandzie za ufundowanie nagród rzeczowych w postaci torby sportowej oraz 10 sztuk opasek/ krokomierzy Mi Band 3. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w turnieju a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.