X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP w grupach A i C

XII miejsce naszej drużyny na powiatowych zawodach.

X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP w grupach  A i C odbyły się w niedzielę 30 czerwca na stadionie sportowym w Podegrodziu. W zawodach wystartowało 25 drużyn w tym 16 męskich i 9 kobiecych wyłonionych w eliminacjach gminnych.  Podczas zawodów rozegrano trzy konkurencje tj. musztra, sztafeta pożarnicza 7x50 oraz ćwiczenie bojowe.  Czołowe miejsca w poszczególnych grupach zajęły:

Grupa A (mężczyźni):
I miejsce – OSP Nowy Sącz Biegonice z wynikiem 87,6
II miejsce – OSP Zagorzyn z wynikiem 88,1
III miejsce – OSP Cieniawa z wynikiem 89,1

Grupa C (kobiety):
I miejsce – OSP Ptaszkowa z wynikiem 103,6
II miejsce – OSP Moszczenica Wyżna z wynikiem 103,9
III miejsce – OSP Zagorzyn  z wynikiem 104,4

Drużyny, które zajęły czołowe miejsca otrzymały puchary, dyplomy oraz promesy finansowe tj. za zajęcie pierwszych miejsc 700 zł, za zajęcie drugich miejsc 500 zł a za zajęcie trzecich miejsc 300 zł. Nagrody finansowe przyznane zostały w ramach programu „Bezpieczne Sądeckie”. Pozostałe drużyny otrzymały dyplomy uczestnictwa.

Źródło: www.psp-nowy sacz.pl

Zobacz zdjęcia na www.psp-nowysacz.pl